Blog
Beküldte berus -
Az LMDE 7 telepítése OEM módban
Beküldte csuhas32 -
A Linux Mint 22.2 Cinnamon telepítése OEM módban
Beküldte csuhas32 -
Megjelent a MEGA Debian 13-ra és így az azon alapuló LMDE 7-re írt verziója
Beküldte csuhas32 -
Lf fájlkezelő kedvcsináló
Beküldte berus -
Egy Linux disztribúció honosítása
Beküldte urbalazs -
Játékzenék és az ő fejlődésük
Beküldte kami911 -
Okosságok IV. : Ov
Beküldte berus -
DVD-RAM... emlékszik még erre valaki?
Beküldte 444tibi -
Okosságok III. : Systemctl-TUI
Beküldte berus -
Elfeledett hősök VI. : NcFTP
Beküldte berus -
Vélemény: az MI visszahozhatja Linux alatt a terminál használatot?
Beküldte darabosp -
Mélyvíz I. : Vifm
Beküldte berus -
HyperTerm kedvcsináló
Beküldte berus -
I3 konfigurálása magyarul
Beküldte balacy -









