Beküldte berus - 2026. jún. 16. 05:55 Választások i3wm Sway dwm Hyprland xmonad AwesomeWM bspwm River Qtile Spectrwm HerbstluftWM Ratpoison Stumpwm LeftWM Niri Vivarium OpenBox JWM PekWM wtfwm EXWM 2bwm WMderland Igen, egyebet. Leírom a hozzászólások között. Nem, de tervezem kipróbálni. Nem, és nem is tervezem kipróbálni. Törzs: A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges Hozzászólások Használtam i3wm-et egy évig, Beküldte tipa - 2026. jún. 16. 12:32 Használtam i3wm-et egy évig, így tudtam visszamenni gnome-ra. A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges Az örök szerelmemet az Beküldte berus - 2026. jún. 16. 21:18 Az örök szerelmemet az AwesomeWM-et katintottam be, de a ~75% megvolt... Úgy látom, még lesz dolgom az igehírdetésel! Bár most elkanászodtam, pálcikawmmé változtatott GNOME-mal vitézkedek (egymás után jönnek a jobbnál-jobb tiling kiegészítők hozzá)... A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges
Használtam i3wm-et egy évig, Beküldte tipa - 2026. jún. 16. 12:32 Használtam i3wm-et egy évig, így tudtam visszamenni gnome-ra. A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges
Az örök szerelmemet az Beküldte berus - 2026. jún. 16. 21:18 Az örök szerelmemet az AwesomeWM-et katintottam be, de a ~75% megvolt... Úgy látom, még lesz dolgom az igehírdetésel! Bár most elkanászodtam, pálcikawmmé változtatott GNOME-mal vitézkedek (egymás után jönnek a jobbnál-jobb tiling kiegészítők hozzá)... A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges
Hozzászólások
Használtam i3wm-et egy évig,
Beküldte tipa -
Használtam i3wm-et egy évig, így tudtam visszamenni gnome-ra.
Az örök szerelmemet az
Beküldte berus -
Az örök szerelmemet az AwesomeWM-et katintottam be, de a ~75% megvolt...
Úgy látom, még lesz dolgom az igehírdetésel!
Bár most elkanászodtam, pálcikawmmé változtatott GNOME-mal vitézkedek (egymás után jönnek a jobbnál-jobb tiling kiegészítők hozzá)...