Használsz pálcikawm-et? Ha igen melyiket?

enlightened Ez az oldal a közösségért készül. heart Kövess minket máshol is:  Linux Mint Magyar Közösség a Mastodon-on  Telegram csatorna – csak hírek  Beszélgessünk a Telegram – Linux csevegő csoport  Hírek olvasása RSS segítségével  Linux Mint Hivatalos Magyar Közösség a Facebook-on      Linux Mint Baráti Kör a Facebook-on
wink Ha hasznosnak találod, és szeretnéd, hogy folytatódjon, támogasd a munkát Ko-fi vagy Paypal segítségével. laugh

Törzs: 

Hozzászólások

Az örök szerelmemet az

Az örök szerelmemet az AwesomeWM-et katintottam be, de a ~75% megvolt... 

Úgy látom, még lesz dolgom az igehírdetésel! wink

Bár most elkanászodtam, pálcikawmmé változtatott GNOME-mal vitézkedek (egymás után jönnek a jobbnál-jobb tiling kiegészítők hozzá)... blush