Virtualbox - Nem win32 alkalmazás

enlightened Ez az oldal a közösségért készül. heart Kövess minket máshol is:  Linux Mint Magyar Közösség a Mastodon-on  Telegram csatorna – csak hírek  Beszélgessünk a Telegram – Linux csevegő csoport  Hírek olvasása RSS segítségével  Linux Mint Hivatalos Magyar Közösség a Facebook-on      Linux Mint Baráti Kör a Facebook-on
wink Ha hasznosnak találod, és szeretnéd, hogy folytatódjon, támogasd a munkát Ko-fi vagy Paypal segítségével. laugh

Fórum: 

 Sziasztok!

Ismét egy kis segítséget szeretnék kérni.

LinuxMint 18 Cinnamon (64bit) rendszerre van telepítve a Virtulabox 5.1.2 amin XP fut.

Ma szerettem volna rá webszervert telepíteni, de folyamatosan azt a hibaüzenetet kapom, hogy ez az xxx.exe nem win32 alkalmazás.

Amikor először kezdtem el használni VB-t akkor volt ilyen probléma, de akkor minden telepítendő progira ezt írta, majd az integrációs szolgáltatások telepítése után ez megoldódott.

Most viszont ha megfeszülök se tudok rájönni, hogy mi lehet a probléma.

Esetleg lenne ötlete valakinek?

 

Köszi előre is!