Samsung ML-1675 laserprinter telepítése

Fórum: 

Sziasztok!

Anno pár éve PCLinuxOS-re telepítettem segítséggel tárgybéli printerhez drivert a localhost:631 oldalról, ami az eddig használt Debian 7-en is gond nélkül ment. Most Rebeccára szeretném telepíteni, ahol Xfce felületet használok.

Próbáltam emlékezetből ugyanazt a telepítési folyamatot végigvinni, amivel PCLinuxOS-re sikerült, de az alábbi sorban hibádzik:

/user/lib/cups/filter/rastertopclx

Mit tehetek rosszul, leírná nekem valaki a telepítés folyamatát?

Üdv: Pelikán

Ezzel mit akarsz mondani?

Ezzel mit akarsz mondani? Arról regélek, h. ebben a fájlban talált hibát nálam... Neked milyen printered van? :)

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
kami911 képe

Ha leírod pontosan, hogy mi a

Ha leírod pontosan, hogy mi a hiba, mik a hibaüzenetek, mi nem jó, akkor talán tudunk segíteni. Ami látszott, hogy az általad írt elérési út nem jó, ezt javítottam a jóval. Hogy más hiba van-e nálad, azt nem tudom, mert arról nem írtál semmit.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Való igaz, meglehetősen mezei

Való igaz, meglehetősen mezei user maradtam viszonylag több linux után is, azt hiszem, meghagyom PC-men azt a rendszert, amivel tudok nyomtatni, bocsánat érte. (Már rájöttem, nyelvtanilag elírtam az usr-t... erre céloztál)

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
kami911 képe

Ha van valami hibaüzenet,

Ha van valami hibaüzenet, vagy kérdés akkor szívesen segítünk. Nekem nincs a közelemben ilyen nyomtató, de van többfajta nyomtató, amire minden probléma nélkül tudok nyomtatni. Szóval ha segítség kell a nyomtató további beállításában, szólj és segítünk!

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

 Bíztató. A grub indítási

 Bíztató. A grub indítási módra pl. be-copyztam, amit kértél, közöltem, hol van, vagy azt csak én látom, más nem? :)

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve