Office 2007 Powerpoint Wine környezetben.

Fórum: 

Kinek milyen tapasztalata van ezzel? Nálam el sem indul. Olvasgattam a Wine oldalán, melyiket tesztelték és melyiket nem, de gondoltam, teszek egy próbát. Az Access  viszont a leírtakkal ellentétben megy.

Nálam el sem indul.

Nálam sem, mert soha eszembe sem jutott ezt használni. Az az alkalmazás, ami 2018-ban még nem multiplatform, azt el kell felejteni, mert máshogyan a gyártó nem vehető rá a többplatformos kiadásra. Szégyelljék magukat.
Használd a prezit -- szebb is, jobb is, használhatóbb is, ráadásul bárhonnan bármikor elérhető, elég a linket megosztani --, vagy az office online változatát.

Irodai feladatokra ott a LibreOffice. Nem tökéletes, de MS office sem az.

OFF
Bónusz infó: A Google Sketchup nem volt elérhető Linux alatt, de böngészőben már egy ideje szépen működi!
Nagy respect a Google-nek ezért.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Nálam el sem indul.

#1 Tudom, amúgy Libreoffice van telepítve, csak tettem egy próbát a Wine-n futtatható szoftverekkel.  Egyébként az MS részéről érzékelhetó egy köteledési golyamat a nyílt forrású fejlesztések irányába, érdekes, ezt még az Apple esetében nem tapasztalható.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
kimarite képe

Nálam el sem indul.

#1 Google Sketchup - erre ránézek. :-)

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
csavi képe

Egy alternatíva

Ez gondolom azért egy próbát megérne, attól függ, hogy PowerPointott mire is akarnád használni? Régebben igaz azt még Winen kipróbáltam és ott működött.

https://www.freeoffice.com/hu/

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve