Linux Mint 17.2

Fórum: 

Tegnap megjelent Clem blogja a Raffaela  Cinnamon és Mate végleges kiadásainak megjelenéséről. http://blog.linuxmint.com/?p=2864 A korábbi verziókról az Update Manegerből egyelőre még nem lehet frissíteni.Aki ezt szeretné, annak pár napot várnia kell, ha valaki előtte telepítette az RC kiadást, akkor a Level 1 szintű csomagokat installálnia.

mate

 Ha jól olvasom akkor csak a MATE jött most még ki!

Vagy tévedek?

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Kösz

 Köszi, megtaláltam!

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
stray képe

Update Linux mint 17.2

 Sziasztok!

 

A frissítés ugyanúgy fog menni a frissítés kezelőből mint a 17.1 esetében?

 

Köszönöm

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

 Megkérdeztem Clemet a blogon

 Megkérdeztem Clemet a blogon, a hivatalos útvonal 17 -> 17.2, illetve 17 ->17.2 lesz a frissítéskezelőben, a szerlesztés menüben kell majd keresni.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Megjelent !

Megjelent a 17.2-re történő rendszerfrissítés lehetősége, mint a 17, mint a 17.1-es rendszerekhez !

17-ről (cinnamon) frissítettem 17.2-re, probléma nélkül.

 

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
stray képe

Update Linux mint 17.2

Már szombaton lefutott simán probléma nélkül :-)

Köszönet érte a készítőknek.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Frissítés

 Ma én is sikeresen frissítettem 17.1-ről 17.2-re gond nélkül!

De rögtön van is egy kérdésem: A laptopom nvidia optimus technológiát használ, be is állítottam, hogy az integrált vezérlőt használja, de nem jelenik meg az ikon a váltáshoz!

Mit kell még beállítani?

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Ujabb bajok

Ismerkedem a geppel, sokszor ujrainditom. Egyszer csak nem tudok netezni, holott minden beallitas valtozatlan, jo.

Nosza ujra inditom, az eredmeny

error: file '/boot/grub/i386-pc/normal mod' not found.

Entering rescue mode...

grub rescue>_

 

Hogy tudok belepni?

Mi okozhatta a hibat, hogyan javithatom?

 

Bocs, angol nyelvu livemint-rol irok

 

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Köszi

 Köszi a linket, átnyálaztam. A végső megoldás egy szűz telepítés lett. Most minden jó, sőt a fentebb jelzett ikon probléma is megoldódott!

Remélem ezt is is legalább olyan elégedetten fogom használni, mint (ha-ha) az elődjét.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

ASUS N56VM

ASUS N56VM

Két napja már nálam is 17.2-es Cinnamon fut. Frissítés helyett egy tiszta telepítést választottam. A gyári oem windows megmaradt, mellé került a Mint. A 17.1-es verziót azért kedveltem, mert a fentebb írt laptopomon is tökéletesen működik, heggesztés nélkül. Hiába vagyok több éve a Linux világában, mint windowsos felhasználó, ennek örülni tudok. Az új rendszert először live módban teszteltem, majd feltelepítettem. Nos a 17.2-es Cinnamon verzió is tökéletesen megy a laptopon. Energiagazdálkodás, váltás az Intel-nVidia GPU között, gyorsgombok, billentyűzet világítás, Wifi, LAN, mind működnek. Még az USB-s vezeték nélküli egerem elemkapacitását is kijelzi százalékban.

Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

Már a KDE és XFCE kiadásra is

Már a KDE és XFCE kiadásra is megjelent a Mint Update Manageren belül az 17.2-es frissítés. Kis körkérdés. Akik Raffaelara frissítettek,  azoknál minden telepített program megmaradt, és a korábbi alkalmazásaik, drivereik változatlanul úgy működnek, mint az upgrade előtt?

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve