Digitalizálás VG0001A

Fórum: 

sziasztok full kezdö linux os vagyok szeretném megkérdezni hogy van nekem egy logilink VG0001A digitalizáló és ezt lehet e valahogyan használni linux alatt vagy ezt csak windows nál lehet gondolom lehet linuxnál is mindent meg lehet oldani linux alatt is ahogy igy olvasgatam a forumokat .

Segitséget elöre is köszönöm

Attila

RE: Digitalizálás VG0001A

@#0 Szia! Az lsusb mit ír, milyen chip van benne?
(Gondolom USB-s a cucc, ha mégsem, akkor az lspci kimenete kellene.)

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

usb igen

usb igen

ezt irta ki nekem erre kéne valami program vagy valami amivel tudnám ezt használni

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

RE:usb igen

#2  Fushicai USBTV007 Video Grabber [EasyCAP]

Én így elsőre ezt találtam.

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

megnéztem hát sajnos ebböl én

megnéztem hát sajnos ebböl én nem értek semmit mert kezdö vagyok azt akarom evvel az eszközel csinálni hogy rákötném ugye tv re és onnan venném fel amit a tv be megy windows alatt mükszik itt nem vagy is nem tudom hogyan kell ott linux on

valahogy ugy kéne nekem elmondanod hogy micsináljak hogy müködjön szóró szora

 

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve

vlc média player felismeri és

vlc média player felismeri és mutatja a képet de hangot nem ad ki  azt hogy lehet megcsinálni hogy hang is legyen

 

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve
kimarite képe

RE:vlc média player felismeri és

#5 A beállításaiban kéne a hangnál megnézni, ALSA vagy Pulse van beállítva.

Netán így indítod a VLC-t és megnézed, mivel van problémája;

vlc --vv

De a amikor a VLC-vel megpróbálod felvenni vagy lejátszani a Digitalizáló jeleit, egy

dmesg

kimenete is megér egy próbát. Előbbieket szöveges fájlba is lehet vezetni. A két parancs (teszt) két különféle dolgot mutat meg, melyek egymástól is függenek, de nem helyettesíthető be az egyik parancs a másikkal.
A hangot kell 'piszkálnod', hogy láss valami hibaüzenetet (azzal kapcsolatosan).

Értékelés: 

0
Még nincs értékelve